فیتون جیت

تذکر مهم

 

  • قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهنمایی های آن را خوب درک کنید.
  • این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید

 

دستورات ایمنی 

 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در آکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

 

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

 

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید. تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

 

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

 

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

 

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

 

1- خصوصیات ویژه فیتون جیت

 

-       فیتون جیت یک افزودنی مایع بوده و دارای ترکیبات ضد میکروبی با منشاء گیاهی است.

 

-       این محصول، گیاهان را به ترشع کردن مواد ضد باکتری تحریک میکند و این عمل ضد باکتری، توان گیاهان را برای مقابله با بیماریها بیشتر میکند.

 

-       این محصول، هم از بیماری ها جلوگیری میکند و هم از رشد جلبک سبزآبی جلوگیری به عمل می آورد.

 

2- کاربرد

 

-       برای پیشگیری بیماری سرخس آبزی، یک قطره فیتون جیت برای هر 5 لیتر آب آکواریوم یک بار در هفته­استفاده نمایید.

 

-       برای از بین بردن باکتری های مضر هنگام وارد کردن ماهی در آکواریوم، برای هر 10 لیتر آب آکواریوم، 10 قطره فیتون جیت اضافه نمایید.

 

-       برای پیشگیری از جلبک سبزآبی، دادن فیتون جیت به صورت مستقیم یا پاشیدن با سرنگ تاثیر بهتری دارد. ابتدا تا جایی که ممکن است جلبکها را با استفاده از یک شلنگ باریک بیرون بکشید و سپس حدود 1 میلی لیتر فیتون جیت را بوسیله سرنگ در جایی که جلبکها جمع میشوند بپاشید.

 

-       اگر جلبکها در بین دیواره مخزن و بستر ظاهر میشوند، با استفاده از یک پرّه نازک جلبک ها را تا جایی که ممکن است بتراشید و سپس حدود 1 میل فیتون جیت را با سرنگ درمحل بزنید.

 

در صورت دوباره ظاهر شدن جلبکها در هر کدام از موارد فوق، همین روش را تا چند روز تکرار نمایید. *ممکن است مواد جامد در مایع فیتون جیت یافت شوند که این جزء فیتون جیت بوده و مسئله ای ندارد.

 

 

 

بازدید 1754 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « کلییر سوپر ای سی آ (ECA) »