کلییر سوپر

 

تذکر مهم

  • قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهنمایی های آن را خوب درک کنید.
  • این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید

دستورات ایمنی 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در آکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دستورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید. تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

1- خصوصیات ویژه کلییر سوپر

-       کلییر سوپر، پودر کربن فعالِ بسیار تصفیه شده میباشد که مواد غذایی از نوع اسید ارگانیک به آن افزوده شده است که به رشد باکتریهای مفید کمک میکند.

-       استفاده شدن کلییر سوپر هنگام بستر سازی، اسید ارگانیک غنی در رشد باکتریهای مفید کمک میکند و شرایط خوبی را در بستر بوجود می آورد.

-       موقعی که کلییر سوپر به صورت مستقیم به آب آکواریوم افزوده میشود، مواد آلی اضافه موجود در آب را جذب میکند و به این وسیله آب را تصفیه می نماید.

2- کاربرد

-       هنگام ساختن بستر با پاورسند، کلییر سوپر را به صورت یکنواخت روی پاورسند بپاشید.

-       مقدار سفارش شده 3 قاشق از قاشق داخل بسته بندی میباشد. مصرف زیادتر ضرری ندارد.

در صورت کدر شدن آب اکواریوم به دلیل بوجود آمدن مواد ارگانیک، حدود یک قاشق از قاشق داخل جعبه، کلییر سوپر را به آب آکواریوم به صورت مستقیم اضافه نمایید برای یک مخزن 60 سانت استاندارد. کلییر سوپر با جذب کردن مواد آلاینده ارگانیک و کشیده شدن به داخل فیلتر آب را تصفیه میکند (مواظب گرفتگی فیلتر باشید). کلییر سوپر ته نشین شده در آب اکواریوم را بعدا میشود هنگام تعویض آب آکواریوم بیرون کشید.

 

بازدید 1701 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « اکوا سوئیل فیتون جیت »