باکتر 100

ADA NATURE AQUARIUM

BACTER 100

آکواریوم طبیعی ADA

باکتر 100

تذکر مهم

قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهنمایی های آن را خوب درک کنید.

این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید.

دستورات ایمنی

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید. تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

1- خصوصیات ویژه باکتر 100

-       باکتر 100 حامل بیش از 100 نوع موجودات میکروسکوپی د�� حالت غیر فعال میباشد که برای پایدار کردن اکوسیستم اکواریوم بسیار حیاتی میباشند.

-       موجودات میکروسکوپی مفید، مواد عالی موجود در بستر اکواریوم را تجزیه و تبدیل به ریز مغزی میکنند که قابل جذب توسط گیاهان هستند و ضمنا محیط بستر را نیز سازگارتر میکنند.

-         موجودات میکروسکوپی مفید در داخل فیلتر، میکروبهای زیانبار داخل فیلتر را میخورند و از رشد آنها جلوگیری میکنند.

-       باکتر 100 با پایدار کردن اکوسیستم در اکواریوم و بهتر کردن کیفیت آب، از رشد جلبک در اکواریوم جلوگیری بعمل می آورد.

-       این محصول همچنین باکتریهای مفید داخل روده ماهی ها و میگوها را فعال میکند و صحت آنها را همانند زندگی در محیط طبیعی سالم نگه میدارد.

2- کاربرد

 

-       موقع ایجاد کردن یک بستر، باکتر 100 را روی پاورسند به صورت یکنواخت بپاشید

-       مقدار سفارش شده برای هر 2 لیتر پاورسند، سه قاشق پر با قاشق موجود در داخل بسته میباشد. مصرف بیشتر از این هم مشکلی ایجاد نمیکند.

-       برای بهترین نتیجه، استفاده از کلییرسوپر یا تورمالین BC همراه با باکتر 100 توصیه میشود.

-       در صورت بوجود آمدن میکروب های مخرب در فیلتر یا بستر، یک قاشق پر باکتر 100 برای هر 20 لیتر آب به آب اکواریوم اضافه نمایید. مصرف بیشتر از این، مشکلی ایجاد نمیکنند. باکتر 100 وارد فیلتر و بستر شده، باکتری های مفید را به فعالیت در می آورد.

-       هنگام دادن باکتر 100 به اکواریوم، تزریق دی اکسید کربن را متوقف نمایید و هوا  تامین نمایید تا کِدِری آب از بین برود. باکتر 100 رسوب شده روی گیاهان را میشود هنگام تعویض آب اکواریوم پاک کرد.

بازدید 2051 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « تورمالین BC پاور ساند »