باکتربال

ADA NATURE AQUARIUM

BACTER BALL

آکواریوم طبیعی ADA

نکات مهم

قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهنمایی های آن را خوب درک کنید.
این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید.
 

دستورات ایمنی 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در آکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دستورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید. تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

 

1- خصوصیات ویژه باکتر بال

-       در باکتر بال، بیش از 100 نوع موجودات میکروسکوپی  به صورت غیر فعال وج��د دارند. بعد از قرار گرفتن در آب آکواریوم، باکتر بال به صورت طبیعی از هم جدا میشود.

-       این موجودات میکروسکوپی بعد از فعال شدن، مواد آلی موجود در بستر آکواریوم را به ریز مغذی ها تجزیه میکنند و گیاهان آن را جذب می نمایند.

-       این موجودات میکروسکوپی از میکروبهای زیانبار موجود در اکواریوم تغذیه میکنند و رشد آنها را در فیلتر کنترل میکنند.

-       این موجودات میکروسکوپی ، اکوسیستم داخل آکواریوم را پایداری می بخشند و از ظاهر شدن جلبک در آکواریوم جلوگیری میکنند.

-       موجودات میکروسکوپی باکتر بال، میکروبهای داخل روده ماهی ها ومیگوهای آب شیرین را فعال میکنند و سلامتی آنها را حفظ میکنند.

 

2- کاربرد

-       باکتر بال برای قرار گرفتن در داخل آکواریوم طراحی شده است لذا آن را پشت چوب های سیل آورده قرار دهید تا نمای آکواریوم را خراب نکند.

-       یک حبه باکتر بال برای یک اکواریوم 60 سانتی (60x30x36cm) کافی میباشد. مقدار زیادتر از این هم مشکلی ایجاد نمیکند. به آکواریوم کوچکتر نیز همان یک حبه را بدهید.

-       باکتر بال بعد از قرار گرفتن در آکواریوم شروع به باز شدن میکند. موجودات میکروسکوپی آن وارد بستر و فیلتر میشوند و باکتری های مفید را فعال میکنند. ماهی ها و میگوها نیز این ها را میخورند که سبب فعال شدن باکتریهای روده هایشان میشود.

موقعی که باکتر بال کاملا متلاشی و بوسیله بستر جذب گردید، یک حبه دیگر از بکتر بال را دوباره در آکواریوم قرار دهید.

بازدید 1853 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « پناک P تورمالین BC »