پناک W

 

پناک برای اکواریوم

 

هماهنگی با طبیعت

 

دستورات ایمنی

 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

 

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

 

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید.

 

-       تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

 

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

 

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

 

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

 

 

 

1-  خصوصیات ویژه

 

-       پناک W اکواریومی، یک افزودنی غذایی برای اکواریوم میباشد که با توجه خاص سیستم انرژی پیوچر شرکت پانرجتیک اینترناسیونال AG تولید شده است. این مواد با امکان پذیر ساختن حلالیت اکسیژن در آب و زیادتر کردن فعالیت باکتریهای ایروبیک، محیط اکواریوم را پایدار میکند.

 

-       اضافه کردن این مواد در ابتدای بستر سازی، کمک میکند از آنایروبیک شدن بستر جلوگیری نماید و محیط بستر را برای مدت زمان طولانی سالم نگه میدارد.

 

 

 

3- کاربرد

 

-       برای بستر، پناک W را در پایین ترین سطح بستر به صورت یکنواخت بپاشید. سپس خاک بستر را به ترتیب پاور سند، اکواسوئیل، و غیره در بالای آن قرار دهید.

 

-       مقدار سفارش شده، 3 قاشق تخت از پناک W (حدود 6 گرم) برای یک اکواریوم با مخزن استاندارد 60 سانتی با استفاده از قاشق داخل بسته؛ 9 قاشق تخت (18 گرم) برای یک اکواریوم 90 سانتی، و 12 قاشق تخت (24 گرم) برای یک اکواریوم 120 سانتی. * در صورت مخلوط کردن پناک W اکواریومی با پناک P گیاهی، باکتر 100، کلییر سوپر و تورمالین BC (که جداگانه عرضه میشوند)، تاثیر پناک W اکواریومی را در ابتدای یک سیستم بستر سازی حداکثر میکند.

 

-       برای بهتر کردن کیفیت آب اکواریوم، یک قاشق (حدود 2 گرم) از پناک W اکواریومی را به مخزن استاندارد 60 سانتی (حدود 60 لیتر) بدهید. با حل کردن آن در مقداری آب در یک ظرف جداگانه، آن را در آب مخزن مخلوط نمایید تا به صورت یک نواخت پخش گردد.

 

-       بعد از تعویض آب مخزن یا با توجه به وضعیت آب مخزن این محصول را هر بار اضافه نمایید (که این فواصل نباید بیش از 4 هفته باشند). * موقعی که این مواد به آب اضافه میشود، ممکن است آب موقطا ابری (کِدِر) بشود، ولی در صورت درست کارکردن سیستم فیلتراسیون، این کِدِری بعد از اندک زمانی از بین میرود. * در صورت انباشتگی زیاد لجن روی بستر یا روی وسیله فیلتراسیون، با خارج کردن حتی الامکان لجن، نتیجه بهتری بدست می آید. * این محصول را در مکانی خشک نگهداری نمایید (ترجیحا در یک قفسه چوبی یا روی یک تخته چوبی).

 

 

 

ترکیبات:

 

دی اکسید سیلیکون: 99.0%، تری اکسید آلمینیوم: 0.57%، تری اکسید آهن: 0.017%، دی اکسید تیتانیوم: 0.05%، اکسید پتاس: 0.01%، اکسید سدیم: 0.01%، اکسید کلسیم: 0.02%، اکسید منیزیوم: 0.01%.   

 

 

 

بازدید 1305 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « اکوا کندیشنر بلاک واتر