کلییر داش

تذکر مهم

  • قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهمایی های آن را خوب درک کنید.
  • این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید

 

دستورات ایمنی 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان استفاده ننمایید. تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری (کِدِر) کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول استفاده نکنید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

1- خصوصیات

کلییر داش یک پاک کننده کدری آب است که بلافاصله کدری آب اکواریوم را از بین می برد، بدون اینکه هیچ اثر منفی روی گیاهان اکواریوم وارد کند. آب اکواریوم بلافاصله پاک می گردد و فیلم نازک پروتئینی روی سطح آب نیز می رود.

2- مقدار مصرف

مقدار 4 میلیلیتر کلییر داش به هر 20 لیتر آب اکواریوم بدهید و آب را خوب هم بزنید. درب بطری حدود 12 ملیلیتر جا میگیرد. بعد از زدن کلییر داش به آب اکواریوم، آب اکواریوم بخاطر عکس العمل ایجاد شده، برای چند لحظه ابری میشود ولی بعد از چند لحظه به سرعت شفاف میگردد و pH آب نیز ممکن است کاهش پیدا کند.

3- تذکرات مصرف

-     از مقدار مصرف سفارش شده تجاوز نکنید.

-     کلییر داش سمی نمی باشد ولی با وجود این، در صورت استفاده از مقدار نادرست یا روش نادرست ممکن است تاثیرات منفی روی موجودات اکواریوم داشته باشد بدلیل تاثیرانعقادی آن.

-     بعد از قاطی کردن کلییر داش در آب اکواریوم، موجود اکواریوم را زیر نظر بگیرید و در صورت مشاهده حالت غیر عادی، سریعا آب اکواریوم را عوض نمایید.

-     دقت نمایید کلییر داش مستقیما روی موجودات اکواریوم ریخته نشود.

-     این محصول برای اکواریومهایی که دارای فیلتر کف و داخل مخزن هستند مناسب نمی باشد.

-      در صورتی که فیلتر اکواریوم مسدود یا آب آن ابری باشد و کلییر داش مصرف شود ممکن است بخاطر عمل انعقاد آلاینده ها رسوب سفید بوجود بیاید و روی گیاهان و بستر اکواریوم بنشیند که در این صورت رسوب را بوسیله مکش با یک لوله خارج نمایید.  

 

بازدید 1713 بار