بایو کیوب

تذکر مهم

  • قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهمایی های آن را خوب درک کنید.
  • این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید

 

دستورات ایمنی 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

 

1- خصوصیات ویژه بایو کیوب

بایو کیوب یک اسفنج فیلتراسیون پلی یوریتن است که بهترین توانایی برای عبور دادن آب دارد. بدلیل ساختار مکعبی و اسفنجی اش با 90 درصد منفذ، آب اکسیژن دار، بدون هیچ مشکلی از داخل بایو کیوب پیوسته عبور میکند و از سطح تماس بسیار وسیع بین سطح بایو کیوب و آب بهره میبرد. فیلتراسیون بایولوژیکی برای دراز مدت خوب کار میکند زیرا باکتریهای آیروبیک (هوازی) میتوانند به راحتی در آن لانه کنند و نیز مواد اولیه استفاده شده برای ساختن بایو کیوب با کیفیت و دوام میباشد. این فیلتر همچنین از نظر فیزیکی هم عمل تصفیه را خیلی خوب انجام میدهد و آلاینده ها را میگیرد.

2- کاربرد

-       به عنوان یک مواد تصفیه کننده اجسام ریز و درشت، مستقیما قابل استفاده میباشد. کار فیلتراسیون را برمبنای ظرفیت فیلتر تنظیم نمایید. * مراقب باشید بیش از حد بار به آن داده نشود که در این صورت داغون خواهد شد.

-       برای مرحله ابتدایی تشکیل اکواریوم، با استفاده از کربن NA همراه با بایو کیوب، تاثیر فیلتراسیون را میشود حد اکثر نمود. *مقدار کربن NA باید حدود یک سوم حجم کاسه فیلتر باشد.

-       برای سرعت بخشیدن به راه اندازی فیلتر بایولوژیکی، کارگیری گرین بکتر در مرحله ابتدایی تشکیل اکواریوم توصیه میشود.

-       در صورت کاهش یافتن توان فیلتراسیون به دلیل آشغال گرفتگی، بایو کیوب را از اکواریوم بیرون بیاورید و در یک سطل قرار داده اندکی با آب اکواریوم بشویید و آشغال و لجن ها را بردارید

 

بازدید 1249 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « ذغال بامبو کلییر داش »