بایو رییو

تذکر مهم

  • قبل از استفاده از این محصول، این دفترچه راهنما را حتما با دقت بخوانید و راهمایی های آن را خوب درک کنید.
  • این دفترچه را بعد از مطالعه دور نیندازید تا هر بار که لازم شد به آن رجوع نمایید.

 

دستورات ایمنی 

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم، طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق آن استفاده نمایید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

1- خصوصیات ویژه

بایو رییو ترکیبی از اجسام منفذدار فیلتراسیون میباشد که با تقلید از سیستم تصفیه موجود در طبیعت به صورت ویژه طراحی شده است. سنگهای طبیعی منفذدار از توان بالای نفوذ پذیری برخوردار هستند و یک فضای ایدآلی را برای لانه سازی بکتری های فیلتراسیون فراهم میکنند. مواد ارگانیک که آب را آلوده میکنند به سرعت بوسیله این بکتری ها تجزیه میشوند.

2- کاربرد

-       بایو رییو قبل از استفاده نباید شسته شود. در آغاز کار اکواریوم، بخاطر بایو رییز آب آن کدر میشود که این کدری در همان چند ساعت اول از بین میرود.

-       موقع قرار دادن بایو رییو در کاسه فیلتر، از یک کیسه توری استفاده نمایید تا بایو رییو از جداره مشبک کاسه فیلتر بیرون نریزد.  

-       موقعی که بدلیل مسدودیت فیلتر عمل تصفیه کند میشود، بایو رییو را دربیاورید و در سطل قرارداده آن را به آرامی با آب اکواریوم بشویید تا آشغال و لجن از آن جدا گردد.

-       برای عملکرد هرچه بهتر فیلتر، توصیه میشود دیگر مواد فیلتراسیون از قبیل زغال بامبو، کربن NA، و تورمالین F را نیز همراه با بایو رییو استفاده نمایید.

------

 

بازدید 1666 بار