پناک P


پناک P برای گیاهان

دستورات ایمنی

-       این محصول برای پرورش و نگهداری گیاهان آبزی و ماهی های استوایی در اکواریوم طراحی شده است. لطفا از این محصول برای کارهای نامربوط استفاده نکنید.

-       این دسورالعمل را با دقت بخوانید و این محصول را مطابق با آن استفاده نمایید.

-       این محصول را هم زمان با محصولات دیگر سازندگان، استفاده ننمایید.

-       تامین بیش از حد مواد غذایی ممکن است آب را ابری کند یا رشد ناگهانی جلبک بوجود بیاورد. همچنین از استفاده داروهای آفت کش ماهی همراه با این محصول امتناع ورزید.

-       در صورت استفاده صحیح، امن بودن این محصول برای موجودات زنده از قبیل ماهیان و گیاهان آبزی به اثبات رسیده است. لذا در صورت اتفاق افتادن هر نوع مرگ و میر، یا بیماری گیاهی یا موجودات آبزی، شرکت ADA مسئولیتی نخواهد داشت.

-       در صورت وارد شدن این محصول به داخل چشم یا دهان، فورا با آب شیر آن را بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.

-       از دسترس کودکان دور نگهدارید.

 

1- خصوصیات ویژه پناک P گیاهی

-       پناک P گیاهی، یک افزودنی غذایی برای گیاهان است که با توجه خاص سیستم انرژی پیوچر شرکت پنرجتیک اینترناسیونال تولید شده است. رشد گیاهان توسط این محصول افزایش پیدا میکند و مقاومت در برابر استرس بیشتر میشود و رشد ریشه بهتر انجام میگیرد.

-       استفاده از این محصول در ابتدای بستر سازی، رشد ریشه گیاهان را می افزاید و محیط بستر را برای مدت زمان طولانی سالم نگه میدارد.

2- کاربرد

-        برای بستر، پناک P گیاهی را در پایین ترین سطح بستر به صورت یکنواخت بپاشید. سپس خاک بستر را به ترتیب پاور سند، اکواسوئیل، و غیره در بالای آن قرار دهید.

-       مقدار سفارش شده: 3 قاشق تخت از پناک P (حدود 6 گرم) برای یک اکواریوم با مخزن استاندارد 60 سانتی با استفاده از قاشق داخل بسته؛ 9 قاشق تخت (18 گرم) برای یک اکواریوم 90 سانتی، و 12 قاشق تخت (24 گرم) برای یک اکواریوم 120 سانتی. * در صورت مخلوط کردن پناک P گیاهی با پناک W اکواریومی، باکتر 100، کلییر سوپر و تورمالین BC (انتخابی)، تاثیر پناک P گیاهی را در ابتدای ساخت یک سیستم بستر، حداکثر میکند.

* پناک P گیاهی را مستقیما به آب اکواریوم اضافه ننمایید.

-       درصورت استفاده برای گیاهان غیر آبزی، یک قاشق تخت را (حدود 2 گرم) در 10 لیتر آب حل نمایید و روی خاک بپاشید.

* این محصول را در مکانی خشک نگهداری نمایید (ترجیها قفسه چوبی یا روی تخت چوبی).

 

ترکیبات:

کربنات کلسیم: 98.1%، کربنات منیزیوم: 0.9%، دی اکسید سیلیکون: 0.55%، تری اکسید آلمینیوم: 0.35%، تری اکسید آهن: 0.08%.

بازدید 1753 بار
محتوای بیشتر در این بخش: باکتربال »